Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimlik çalışmaları ile ihtiyaç duyduğunuz tüm çalışmaları sizin için tasarlıyoruz.

Sosyal Medya Post Çalışmaları

İşletmeleriniz için sosyal medyalarda paylaşmak istediğiniz postlarınızı hazırlıyor ve size bu konuda zaman kazandırmış oluyoruz.

Hangi sosyal medya çalışmalarını yapıyoruz.

İnstagram ve Facebook Post Tasarımları

Post çalışmaları ve story tasarımları: İşletmeniz için hazırlayacağımız post çalışmalarıyla profesyonel bir görüntü elde edip takipçilerinizin ilgisi çekerek rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

E dergi

Dijital dünyanın sunmuş olduğu imkânlardan faydalanan kitleler Dijital dergi ile sunmuş olduğumuz Mora Dergisini keyifle takip etmektedirler. Bursa ve yurt gündeminin öne çıkan haberlerini ve içeriklerini Mora dergisinde bulabilir ve keyifle okuyabilirsiniz.  Mora Dergisine daha önce kapak konuğu olarak Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Muazzez Ersoy, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediyes Başkanı Mustafa Dündar, İnegöl belediye Başkanı Alper Taban gibi isimler yer almıştır.

Banner Çalışmaları

Facebook, Youtube, Twitter ve linkedin kapak görsel çalışmaları.  Şirketiniz ve kurumunun için sosyal medya adreslerinizin kapak ve post çalışmalarını hazırlıyoruz. Web adresinizde yayınlayacağınız banner çalışmalarını hazırlayıp teslim ediyoruz.

Backlink

Sitelerinizin ve içeriklerinizin Google Algoritmasında ilk sıralara çıkması için backlink çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İçeriğin ilgi alanına göre birden fazla sitede yayınlanmasını gerçekleştiriyoruz. web sitenizin içeriklerini ilk sıralarda görmek istiyorsanız bunun bir yöntemi olan Backlinki deneyerek olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kendinizi ve iş yerinizi tanıtan kurumsal kimlik çalışmaları sizi rakiplerinizden ayıran tanıtıcı bilgilerden oluşmaktadır. Kartvizit, broşür afiş ve ilan çalışmalarınız için tasarımlar hazırlıyor ve basımı ile bizzat ilgilenip istediğiniz olumlu sonucu elde etmenize imkan sağlıyoruz.