Hakkımızda

Hakkımızda

Nisan 2014 yılında kurulan Mora Medya Grubu medya alanındaki ilk yolculuğuna www.anadolumedya.net adresiyle başlamıştır. 2015 yılında basılı yayını olan mora dergisi ile medya alanındaki faaliyetlerine devam ederek 48 sayı çıkarmıştır. Mora dergisi basılı yayınının 48. Sayısı itibariyle dijital dergi olarak kültür sanat ve yerel yönetim haberleri ile www.moradergisi.com adresinde faaliyet göstermektedir.  www.moradergisi.com adresinde güncel haberler, kültür, sanat, edebiyat, keşif, seyahat gibi birçok kategoride içerik ve haberler yer almaktadır. 2022 yılının başlarında yeni faaliyet alanı olarak www.morahaber.com adresi ağırlıklı olarak güncel haberleri yayınlamaktadır.

Mora Dergisi

Mora Dergisi 2015 yılında ilk sayısını çıkarmış ve günümüzde aktif olarak yayın hayatına devam etmektedir. Mora Dergisi basılı olarak 48. Sayı ile kültür sanat ve yerel yönetimler alanlarında faaliyet göstermiş ve günümüzde dijital dergi olarak varlığını sürdürmektedir. www.moradergisi.com adresinde özgün içerikler ve sponsorlu içerikler yer almaktadır. Sinema, sağlık, edebiyat, sanat, dünya mutfağı, keşif ve teknoloji içeriklerini bulabileceğiniz özgün makaleler keşfedilmeyi bekliyor. Mora dergisinde yer alan yazarlarımız akademik makaleleri ile okuyucularımızla buluşmaktadır. Sizde mora dergisinde yazar olmak istiyor ve makalelerinizi yayınlamak istiyorsanız. mora@moradergisi.com adresine makalelerinizi göndererek yazar kadromuzda yer alabilirsiniz.

Mora Haber

www.morahaber.com Mora Medya Grubunun haber ağırlıklı bir yayın hizmetidir. 2014 yılında faaliyet gösteren haber servisimiz www.morahaber.com adresiyle yayın hizmeti vermektedir. Kurulduğu ilk yıllarda farklı isimlerle haber servisi yapan adreslerimiz yerini www.morahaber.com adresine bırakarak yayın hizmetine devam etmektedir. Mora Haber’de neler var. Mora Haberde Güncel Haberler, Son dakika Haberleri, Politika, Ekonomi, Asayiş, Spor ve farklı kategorilerde haberler yer almaktadır.  Mora Haberde haberlerinizin yayınlanmasını istiyorsanız haber@morahaber.com adresine haberlerinizi gönderebilirsiniz.

Mora İsmi Nereden Geliyor

Mora ismi birçok şehirde ve ülkede geçmektedir. Genellikle Mora Yarım adası ile bilinmektedir. Aynı zamanda Mora kelimesi birçok ülkede farklı anlamlara da gelmektedir. Medya alanındaki faaliyetlerimize Mora ismi ile devam etmemiz herhangi bir ülke veya şehir adı ile bir ilgisi ve alakası yoktur. Mora Medya Grubunun Mora kelimesi doğu Karadeniz bölgesinde yetişen böğürtlene benzeyen Mora meyvesinden gelmektedir. Mora yerel halkın vermiş olduğu bir isim olarak geçmektedir.

 Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimlik çalışmaları ile ihtiyaç duyduğunuz tüm çalışmaları sizin için tasarlıyoruz.

Sosyal Medya Post Çalışmaları

İşletmeleriniz için sosyal medyalarda paylaşmak istediğiniz postlarınızı hazırlıyor ve size bu konuda zaman kazandırmış oluyoruz.

Hangi sosyal medya çalışmalarını yapıyoruz.

Post çalışmaları ve story tasarımları: İşletmeniz için hazırlayacağımız post çalışmalarıyla profesyonel bir görüntü elde edip takipçilerinizin ilgisi çekerek rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

E dergi

Dijital dünyanın sunmuş olduğu imkânlardan faydalanan kitleler Dijital dergi ile sunmuş olduğumuz Mora Dergisini keyifle takip etmektedirler. Bursa ve yurt gündeminin öne çıkan haberlerini ve içeriklerini Mora dergisinde bulabilir ve keyifle okuyabilirsiniz.  Mora Dergisine daha önce kapak konuğu olarak Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Muazzez Ersoy, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban gibi isimler yer almıştır.

Banner Çalışmaları

Facebook, Youtube, Twitter ve linkedin kapak görsel çalışmaları.  Şirketiniz ve kurumunun için sosyal medya adreslerinizin kapak ve post çalışmalarını hazırlıyoruz. Web adresinizde yayınlayacağınız banner çalışmalarını hazırlayıp teslim ediyoruz.

Backlink

Sitelerinizin ve içeriklerinizin Google Algoritmasında ilk sıralara çıkması için backlink çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İçeriğin ilgi alanına göre birden fazla sitede yayınlanmasını gerçekleştiriyoruz. web sitenizin içeriklerini ilk sıralarda görmek istiyorsanız bunun bir yöntemi olan Backlinki deneyerek olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kendinizi ve iş yerinizi tanıtan kurumsal kimlik çalışmaları sizi rakiplerinizden ayıran tanıtıcı bilgilerden oluşmaktadır. Kartvizit, broşür afiş ve ilan çalışmalarınız için tasarımlar hazırlıyor ve basımı ile bizzat ilgilenip istediğiniz olumlu sonucu elde etmenize imkan sağlıyoruz.

Web Site

Tüm sektörlere hitap eden web sitelerini özenle oluşturup sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi 09:00 18:00

Hafta Sonu Cumartesi 09: 18:00

İletişim Bilgileri

0224 250 04 16

0532 448 15 66

haber@morahaber.com

moradergisi@gmail.com

İletişim