Tuzla Gölü Koruma Alanı İlan Edildi

Masalsı Doğa Harikası Kotisaari Adası

İzmir'in Unutulan Doğa Harikası İlçesi Yeşil Tire

'Alp Dağları’nın Saklı Cenneti Obersee

'Avrupa’daki En Uzun Nehir Volga

'Eyfel Kulesi Hakkında Bilinmeyenler

'PRAİA DO CAMİLO PLAJI PORTEKİZ

Milano’da Son Akşam Yemeği

Frida Kahlo ve Acı Dolu Hayatı

Dünya’nın İlk Anıtsal Nü Heykeli “Çıplak Afrodit” heykeli

'Leonardo Da Vinci’nin En Eski Eseri

'“Düşünen Adam” Heykelinin Hikâyesi

'Yıldızlı Gece Tablosu ve Vincent Van Gogh

'BİR KABUSUN TABLOSU The Nightmare

Netflix’in Yeni Dizisi Freud

Marvel Filmlerinin İzleme Sırası Nedir?

En Çok Konuşulan Film

'7. Koğuştaki Mucize Film İncelemesi

Merakla Beklenen Film Ertelendi

Başrolünde Mark Wahlberg’in oynadığı ve Paramount şirketi tarafından hazırlanan bilim kurgu filmi Infinite ertelendi. 7 Ağustos 2020 tarihinde gösterime girmesi planlanan film için, dünya çapında yaşanan Corona Virüs salgını nedeniyle ertelenme kararı alındı.

Koronavirüs nedeniyle ertelenen bilim kurgu filmi ‘Infinite’nin yayınlanması beklenen yeni tarih Amerika Anma Günü olan 28 Mayıs 2021 olarak kararlaştırıldı. Tatil günü olması nedeniyle de yüksek gişe beklentisi olan film 2021’de vizyona girecek. Infinite, Emma Stone’nun başrolünde olduğu ‘Disney Cruella’ ile aynı gün vizyona girecek. Sinemaseverler bu iki film arasında büyük bir gişe mücadelesi olmasını bekliyor.

Wahlberg’in yanı sıra Chiwetel Ejiofor, Dylan O’Brien, Rupert Friend, Jason Mantzoukas, Sophie Cookson ve Toby Jones’de filmde yer alıyor. Eric Maikranz’ın “The Eric Reikarnationist Papers” isimli romanından uyarlanan, yönetmenliğini Antoine Fugua’nın üstlendiği film birden fazla ülkeyi barındırıyor. Maxico City, Nepal, Galler ve Alpler filmde geçen bölgeler içinde yer alıyor. Filmde halüsinasyonlar ile anılarını ziyaret eden adamın hikâyesi anlatılmakta.