Tuzla Gölü Koruma Alanı İlan Edildi

Masalsı Doğa Harikası Kotisaari Adası

İzmir'in Unutulan Doğa Harikası İlçesi Yeşil Tire

'Alp Dağları’nın Saklı Cenneti Obersee

'Avrupa’daki En Uzun Nehir Volga

'Eyfel Kulesi Hakkında Bilinmeyenler

'PRAİA DO CAMİLO PLAJI PORTEKİZ

Milano’da Son Akşam Yemeği

Frida Kahlo ve Acı Dolu Hayatı

Dünya’nın İlk Anıtsal Nü Heykeli “Çıplak Afrodit” heykeli

'Leonardo Da Vinci’nin En Eski Eseri

'“Düşünen Adam” Heykelinin Hikâyesi

'Yıldızlı Gece Tablosu ve Vincent Van Gogh

'BİR KABUSUN TABLOSU The Nightmare

Netflix’in Yeni Dizisi Freud

Marvel Filmlerinin İzleme Sırası Nedir?

En Çok Konuşulan Film

'7. Koğuştaki Mucize Film İncelemesi

Belediyecilik İnegöl Belediyesi İle Gelişiyor

Adana Yüreğir Belediyesi, teknolojik yatırımlarıyla dikkat çeken İnegöl Belediyesi’ni ziyaret ederek başta Çözüm Merkezi olmak üzere kurulan sistemler hakkında bilgi aldı.

Adana Yüreğir Belediyesi, teknolojik yatırımlarıyla dikkat çeken İnegöl Belediyesi’ni ziyaret ederek başta Çözüm Merkezi olmak üzere kurulan sistemler hakkında bilgi aldı.

 

Hayata geçirdiği teknolojik yeniliklerle dikkat çeken İnegöl Belediyesi, farklı kurumlara örnek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda daha önce Türkiye’nin farklı şehirlerinden belediyeleri ağırlayan İnegöl Belediyesi, Adana Yüreğir Belediyesi’nin de radarına girdi.

 

YERİNDE İNCELEMEK İÇİN İNEGÖL’E GELDİLER

Yüreğir Belediyesi Başkan Yardımcısı Selami Gültekin, Mali Hizmetler Müdürü Ramazan Uyanık ve Bilgi İşlem Müdürü Bedi Murat Karataş, İnegöl Belediyesi’nin bilgi teknolojileri alanında elde etmiş olduğu başarılı hizmetleri yerinde değerlendirmek adına İnegöl’e geldi.

 

SUNUM YAPILDI

İnegöl’de ilk olarak İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Yusuf Baltacı ile bir araya gelen Yüreğir heyetine, burada Yusuf Baltacı tarafından İnegöl Belediyesinin yeni nesil belediyecilik anlayışı ile icra etmiş olduğu şeffaf ve vatandaş odaklı kesin sonuç üreten hizmet ve faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamakta olduğu bilgi teknolojilerine dayalı dijital belediyecilik anlayışı hem teknik manada ve hem de uygulama anlamında gösterimi ve sunumu gerçekleştirildi. Ayrıca heyete İnegöl hakkında bilgiler verildi.

 

ÇÖZÜM MERKEZİNİ YERİNDE GÖRDÜLER

Yüreğir heyeti, İnegöl ziyareti kapsamında Kent Müzesi ve Mobilya Müzesini de gezme fırsatı buldu. Ardından Mali Hizmetler Müdürlüğü ile görüşüldü. Ziyaret kapsamında İnegöl Belediyesi Çözüm Merkezi de gezilerek incelendi. Yüreğir heyeti, İnegöl Belediyesi ziyareti kapsamında Belediye Başkan Vekili Ahmet Kara’yı da ziyaret etti. Burada da kurumsal anlamda bilgi ve tecrübe paylaşımlarında bulunuldu.