Tuzla Gölü Koruma Alanı İlan Edildi

Masalsı Doğa Harikası Kotisaari Adası

İzmir'in Unutulan Doğa Harikası İlçesi Yeşil Tire

'Alp Dağları’nın Saklı Cenneti Obersee

'Avrupa’daki En Uzun Nehir Volga

'Eyfel Kulesi Hakkında Bilinmeyenler

'PRAİA DO CAMİLO PLAJI PORTEKİZ

Milano’da Son Akşam Yemeği

Frida Kahlo ve Acı Dolu Hayatı

Dünya’nın İlk Anıtsal Nü Heykeli “Çıplak Afrodit” heykeli

'Leonardo Da Vinci’nin En Eski Eseri

'“Düşünen Adam” Heykelinin Hikâyesi

'Yıldızlı Gece Tablosu ve Vincent Van Gogh

'BİR KABUSUN TABLOSU The Nightmare

Netflix’in Yeni Dizisi Freud

Marvel Filmlerinin İzleme Sırası Nedir?

En Çok Konuşulan Film

'7. Koğuştaki Mucize Film İncelemesi

Charlize Theron Hayranlarının Keyifle izleyebileceği En İyi 10 Filmi

En iyi 10 Charlize Theron Filmi

En iyi 10 Charlize Theron Filmi

1 Cani

Yönetmenliğini Patty Jenkins’in yaptığı Cani filmi 2003 yılında 8 milyon dolarlık bir bütçeyle seyircileriyle buluştu.  Lezbiyen bir kadının hayat hikayesinin konu alan film bir seri katilin gerçek yaşam öyküsünü konu edinmiştir. Oyuncu kadrosunda Charlize Theron , Christina Ricci , Bruce Dern, Lee Tergesen yer almaktadır.

2 Sarışın Bomba

 David Leitch tarafından yönetilen filmin başrollerinde Charlize Theron ve James McAvoy'un yer aldığı filmde ayrıca John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve Toby Jones  yer almaktadır.

3 Hancock

 Peter Berg'in yönettiği filmin başrollerinde  Will Smith, Jason Bateman ve Charlize Theron' yer almaktadırı. Uzun bir süre filmin çekimi konusunda sorunlar yaşandı ve en son 150 milyon dolar bütçe ile 2007 yılında çekilmiştir.

4 Kasımda Aşk Başkadır

Charlize Theron ve Keanu Reeves'in başrollerini paylaştığı bir romantik-drama filmidir. Film, 1968 yılında Herman Raucher tarafından kaleme alınan bir hikâyenin üzerine kuruludur. Filmin yönetmenliğini  Pat O'Connor yapmıştır.

5 Astronot'un Karısı

Johnny Depp, Charlize Theron, Cole Sprouse, Dylan Sprouse ve Clea DuVall'in başrollerini paylaştığı 1999 yapımı Bilim kurgu filmidir.

6 Tek Başına

Gerçek hayattan uyarlanan film Akademi ödülüne aday gösterilmiş ve büyük başarılar elde etmiştir. Filmin konusu  bir madende çalışan kadının şehirdeki ilk cinsel taciz davası açması konu alınmaktadır. Filmin yönetmenliğini Niki Caro yaperken oyuncu kadrosunda ise Charlize Theron, Frances McDormand, Sissy Spacek, Sean Bean, Woody Harrelson, Richard Jenkins, Jeremy Renner, Amber Heard yer almaktadır.

7 Prometheus

Yönetmenliğini Ridley Scott'ın, senaristliğini Jon Spaihts ve Damon Lindelof'un yaptığı, başrollerde Noomi Rapace, Michael Fassbender, Guy Pearce, İdris Elba, Logan Marshall-Green ve Charlize Theron gibi isimlerin oynadığı 2012 yapımı bilim kurgu filmidir.

8 İtalyan İşi

Filmin yönetmenliğini  Peter Collinson yapmıştır. Başrollerde Mark Wahlberg, Charlize Theron, Jason Statham ve Edward Norton yer almaktadır.

9 Tully

Yönetmenliğini Jason Reitman'ın, senaristliğini ise Diablo Cody'nin gerçekleştirdiği 2018 çıkışlı Amerikan yapımı komedi-drama filmidir.

10 The Road

Cormac McCarthy'nin 2006'da Pulitzer Ödülü kazanan aynı isimdeki romanından uyarlanmış 2009 yapımı post-apokaliptik dram filmi. John Hillcoat tarafından yönetilen filmin senaristliğini  Joe Penhall üstlenmiştir. Filmde başrolleri Viggo Mortensen ile Kodi Smit-McPhee paylaşmıştır.