Tuzla Gölü Koruma Alanı İlan Edildi

Masalsı Doğa Harikası Kotisaari Adası

İzmir'in Unutulan Doğa Harikası İlçesi Yeşil Tire

'Alp Dağları’nın Saklı Cenneti Obersee

'Avrupa’daki En Uzun Nehir Volga

'Eyfel Kulesi Hakkında Bilinmeyenler

'PRAİA DO CAMİLO PLAJI PORTEKİZ

Milano’da Son Akşam Yemeği

Frida Kahlo ve Acı Dolu Hayatı

Dünya’nın İlk Anıtsal Nü Heykeli “Çıplak Afrodit” heykeli

'Leonardo Da Vinci’nin En Eski Eseri

'“Düşünen Adam” Heykelinin Hikâyesi

'Yıldızlı Gece Tablosu ve Vincent Van Gogh

'BİR KABUSUN TABLOSU The Nightmare

Netflix’in Yeni Dizisi Freud

Marvel Filmlerinin İzleme Sırası Nedir?

En Çok Konuşulan Film

'7. Koğuştaki Mucize Film İncelemesi

7. Koğuştaki Mucize Film İncelemesi

7. Koğuştaki Mucize filmi 2019 yılına damga vurmuş filmler arasında yerini aldı. İzleyenlerin sinemadan ağlamadan çıkmadığı film akıl sağlığı yerinde olmayan bir baba ve kızının acı hikâyesini anlatmakta. Usta oyuncuların yer aldığı filmin İMDb puanı şu an 8,3 olarak belirtilmekte.

Film “Miracle İn Cell No. 7” olarak Güney Kore’de yayınlanmıştı. Ülkemizde ise senaryosu üzerinde oynanarak “7. Koğuştaki Mucize” olarak yer almakta. 2019’da beyazperdede yerini alan film inanılmaz hikâyesi ve doğru oyuncu seçimi ile çok kısa bir zamanda istediği sonucu elde etti.

Filmin konusu 7 yaşındaki Ova (Nisa Sofiya Aksongur) ile kızıyla aynı zekâ yaşına sahip olan babası Memo (Aras Bulut İynemli) arasındaki ilişkiyi anlatmakta. 1983 yılında Ova, Memo ve annesi bir Ege kasabasında yaşarlar. Ova babası ile okula giderken bir çanta görür. Çantayı almaya parası yetmeyen Memo para biriktirir ve çantayı almaya gider. O sırada köyde komutan olarak görev alan kişi kızına o çantayı almıştır. Komutan ve ailesi bir gün piknik yaparken küçük kız Memo ile karşılaşır. Küçük kız Memo’ya çantayı gösterir ve uçuruma doğru koşmaya başlar. O sırada kızı kurtarmaya çalışan Memo bunu başaramaz ve komutan Memo’nun kızını öldürdüğünü düşünür. O günden sonra komutan Memo’yu idam etmek için elinde geleni yapacaktır.